KAYIP

by 00:32 0 yorum
Kaybetmek, başlangıcın erken bitişidir. Sonunda bitecek olan, bittiğini gösterecek olan noktaya doğru adımlar atarken konulan ufacık, boynu bükük virgüllerdir kaybetmek. Her virgülden sonra bir keşke gelir. Virgüllerden sonra gelen tüm kelimeler gibi oda küçük harfle başlar, ama bir farkı vardır, büyük harflerle okunur. O kadar çok okunurki keşkeler, küçücük harfler bile büyümeye başlar. Bir çok şekilde kaybedilir. Eğer kaybettiğinin farkındaysan değer verdiğini kaybetmişsindir. Bir de kaybedilip farkına varılamayanlar vardırki, kaybettim bile demezsin asla. Bir virgül bile koymazsın cümlene
Kaybetmek, kaybettiğini unuttuğunda başlar. Herkes kaybeder, ama kaybedilenler her zaman kaybolmaz. Bazen ellerinde tuttuğun birşeyi kaybettiğini sanırsın, bazense kokladığın yastığın kadar uzak olur kaybettiğin.
Kaybetmek, yalnız bırakmaktır. Siz kaybettiğinizde, kaybettiğiniz şey de aynı zamanda kaybolmuşsa, kaybolur. Tek kaybettiği sizsinizdir ama herşeyini kaybetmiştir.Kaybolduğunun farkına varana kadar etrafındaki herşeyi kaybetmiş, yapayalnız olacaktır. Farkettiğinde ise kaybettiği bir tek siz olacaksınız.

Çağlar Biber

Developer

Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Curabitur blandit tempus porttitor. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor.

0 yorum:

Yorum Gönder